Firma ABMmedia INFOrmacje FACHOWE została założona w roku 1998, a w roku 2007 nastąpiła zmiana właściciela.

Szanowni Państwo,

ABMmedia INFOrmacje FACHOWE od 19 lat specjalizuje się w projektowaniu, budowaniu oraz wdrażaniu baz danych Business to Business. Świadczymy także profesjonalne usługi marketingu bezpośredniego oraz przeprowadzamy analizy i badania rynku specjalnie na potrzeby naszych klientów.

Specjalizujemy się w dostarczaniu informacji biznesowych dyrekcji, zarządom, menedżerom i specjalistom w następujących dziedzinach:

  • Sprzedaż
  • Marketing, BTL
  • Zarządzanie strategiczne i informacyjne

Nasze usługi w zakresie baz danych to nie tylko oferowanie gotowych baz branżowych z Polski i Europy, lecz również tworzenie baz indywidualnych, dostosowanych do profilu działalności i oczekiwań naszych klientów. Świadczymy profesjonalne usługi rozbudowy, aktualizacji i czyszczenia baz danych, standaryzacji danych, ich walidacji, deduplikacji oraz segmentacji.

Na zlecenie naszych klientów przeprowadzamy akcje marketingu bezpośredniego: e-mailingu, fax mailingu, direct mailingu, voice mailingu oraz kampanie sms. Przeprowadzamy również analizy i badania rynku w Polsce oraz Europie. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując narzędzia oraz techniki badawcze do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Dzięki naszemu doradztwu firmy z różnych branż pozyskują nowych klientów oraz zwiększają swoje przychody i zyski. Wyróżnia nas fakt, iż dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Państwa bieżącym potrzebom. Pragniemy zaoferować produkty i usługi, które spełniają wszelkie oczekiwania i będą pomocne w rozwijaniu Państwa przedsiębiorstw.

Z naszych usług skorzystało już ponad 10 000 firm. Skuteczność naszych działań potwierdzają referencje wystawione przez naszych klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zespół ABMmedia