ABMmedia Investment Talent Programme (ITP) jest programem rozwoju talentów skierowanym do absolwentów studiów II stopnia. Pragniemy umożliwić rozpoczęcie kariery zawodowej w sposób zaplanowany i innowacyjny, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Szczególny nacisk kładziemy na zdobywanie wiedzy, doświadczenia i rozwój profesjonalnych umiejętności biznesowych. Przystępując do programu ITP poznasz dobre praktyki menedżerskie na kolejnych etapach ścieżki zawodowej.

                       Naszymi Klientami są m.in. największe amerykańskie firmy z listy "Fortune 500" oraz z "Listy 500 Polityki".
                                              Zaufało nam już ponad 10 000 firm. 


Ogłaszamy inicjatywę staży i praktyk na okres 2017 roku:

Etap I - płatny, 5 - miesięczny staż dla absolwentów studiów II stopnia w działach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.
Etap II - zatrudnienie w docelowym dziale firmy, realizowanie projektów, uczestnictwo w programie Rozwoju Kompetencji Menedżerskich. Na tym etapie szkolenie obejmuje również wiedzę i zagadnienia z poziomu studiów MBA.

Poszukujemy odważnych, ambitnych, innowacyjnych, kreatywnych absolwentów, którzy pragną rozwijać swój potencjał i talent. Jeżeli nauka to dla Ciebie pasja, a zdobywanie wiedzy to wyprawa w Himalaje, to już wiesz, że Investment Talent Programme jest jak Expeditions Adventures. Masz swoje pasje? Podziel się nimi i dołącz do naszego Zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: nowe technologie, filologia angielska, filologia niemiecka, marketing, grafika komputerowa, polonistyka, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, inne, podobne kierunki),
  • mile widziana bardzo dobra znajomość  j. angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego,
  • biegła obsługa pakietu  MSO - programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook etc.,
  • wysoka komunikatywność, kreatywność, systematyczność, innowacyjność, dokładność i perfekcja, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, determinacja, zdolności analityczne, entuzjazm i optymizm, odporność na stres.

Oferujemy:

  •  wysokie wynagrodzenie,
  •  zaplanowany i stały rozwój zawodowy,
  •  udział w interesujących projektach polskich i zagranicznych,
  •  praca w młodym, dynamicznym zespole,
  •  coaching i patronat menedżerski,
  •  nawiązywanie relacji biznesowych.

Prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych w formacie PDF na adres: info@abmmedia.com.pl. Wymagane dokumenty:
1) C.V. + list motywacyjny + zdjęcie,
2) klauzula o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb rekrutacji,
3) Twoje osiągnięcia i wyróżnienia stanowią dodatkowy atut.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"