Usługa fax mailingu jest skutecznym narzędziem marketingu bezpośredniego. Cechuje się szybkością wykonania, stosunkowo niskim kosztem i niezwykle dokładnym precyzowaniem grupy docelowej.

Korzystając z usługi fax mailingu będą Państwo pewni, iż wiadomość którą Państwo wysyłają, dociera do wybranego przez Państwa adresata. Oferta otrzymana faksem z pewnością nie zostanie zlekceważona – pod tym względem faks zyskał przewagę nad wiadomościami wysyłanymi droga e-mailową – i z pewnością nie zostanie potraktowana jako spam.

Fax mailing zapewnia personalizację adresata. Do Państwa należy wybór grupy docelowej, do której wysyłane są oferty poprzez wskazanie interesującego Was rynku i branż. My z kolei udostępnimy Państwu - bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów - bazę danych z blisko 1 miliona firm.

Możemy Państwu pomóc także w przygotowaniu oferty lub przeprowadzić jej korektę. Pierwsze wrażenie odbiorcy wiadomości jest niezwykle istotne dla skuteczności akcji. Ponieważ fax mailing to usługa elastyczna, możliwa jest szybka modyfikacja oferty, listu czy informacji, którą chcą Państwo wysłać do danego przedsiębiorstwa.

Oferujemy wysyłanie faksów do firm i instytucji zarówno na terenie Polski, jak i całej Unii Europejskiej. Usługę tę wykonujemy rzetelnie, a każda akcja fax mailingu zostaje potwierdzona raportem zawierającym numery, na które dotarły Państwa oferty.

Cena przeprowadzenia akcji fax mailingu ustalana jest indywidualnie, w zależności od zakresu zleconych zadań.

W celu otrzymania aktualnego cennika prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.