Według szacunków Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego działającego w Stanach Zjednoczonych (Direct Marketing Association), marketerzy działający w USA zarówno komercyjnie, jak i niekomercyjnie, wydają około 168,5 miliarda dolarów na marketing bezpośredni, co stanowi 52,7 % wszystkich nakładów na reklamę w tym kraju. Marketing bezpośredni stanowi około 8,7 % całkowitego PKB w USA. Liczba zatrudnionych w tej branży stanowi w przybliżeniu1,3 mln. Ich wspólne wysiłki sprzedażowe bezpośrednio wspierają 7,9 mln innych miejsc pracy, co stanowi łącznie 9,2 mln miejsc pracy w USA.

Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego
(Direct Marketing Association) zostało założone w 1917 roku.
Obecnie reprezentuje interesy przedsiębiorstw
z wielu różnych branż z USA i 48 innych krajów.
 

W ciągu wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z Polski i Europy.

Łącznie zaufało nam już ponad 10 000 klientów.

Dla Wydawnictwa Verlag Dashofer przygotowaliśmy skutecznie kilkadziesiąt projektów wysokiej jakości baz danych. Wydawnictwo Verlag Dashofer jest jednym z wiodących wydawnictw biznesowych w Polsce. Wydawnictwa należą do najbardziej wymagających klientów z racji tego, iż prowadzą kampanie marketingu bezpośredniego.

Dla FAKRO - światowego wicelidera w produkcji okien dachowych - zbudowaliśmy największą dostępną nie tylko na polskim, ale także na europejskim rynku bazę danych 230 000 architektów i projektantów z całej Europy. FAKRO posiada 15% udział w rynku globalnym, zatrudnia 3200 pracowników, posiada 200 000 m2 powierzchni produkcyjno-biurowej oraz 13 firm dystrybucyjnych w USA, Niemczech, Anglii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Włoszech, Austrii, Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Słowacji, Chinach).

Dla TESCO przygotowaliśmy precyzyjnie wyselekcjonowaną bazę danych w oparciu o geograficzne rozmieszczenie sieci sklepów w Polsce. TESCO Polska posiada obecnie ponad 300 sklepów a także zatrudnia w Polsce 30 000 pracowników. Jest największą brytyjską siecią hipermarketów i supermarketów. To także jedna z trzech największych międzynarodowych sieci detalicznych, posiada 48 200 sklepów w 14 krajach. Sprzedaż Grupy TESCO z VAT osiągnęła 51,8 mld funtów i wzrosła o 11,1 %. Brytyjska sieć TESCO planuje sprzedaż używanych aut.

Dla ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. opracowaliśmy rozbudowaną bazę danych. Głównym celem działalności ING TFI S.A. jest tworzenie i zarządzanie funduszami inwestycyjnymi. ING Investment Management (Polska) S.A. jest częścią holenderskiej Grupy ING. ING Investment Management (Polska) S.A. jest jednym z największych i najbardziej dynamicznych podmiotów zarządzających aktywami w Polsce - klienci powierzyli im w zarządzanie ponad 12,7 mld zł. W skali globalnej ING Investment Management zarządza aktywami o wartości 238 mld EURO i zatrudnia 1 100 doradców w Europie, Ameryce, Azji i w rejonie Pacyfiku.

Dla Onet.pl S.A. przygotowaliśmy z wysoką skutecznością indywidualną bazę danych polskich przedsiębiorstw na potrzeby akcji direct mail. W 2012 roku Grupa Onet.pl została zakupiona przez niemiecko-szwajcarską spółkę Ringier Axel Springer Media, działającą także w Czechach, na Słowacji oraz w Serbii. Spółka wydaje w Polsce takie czasopisma, jak "Newsweek Polska", "Forbes", "Fakt", "Przegląd Sportowy", "Sport", "Komputer Świat", "Auto Świat" i "Top Gear".

Na zlecenie Ambasady Brytyjskiej skutecznie przeprowadziliśmy analizę rynkową i opracowaliśmy raport na potrzeby jednej z firm brytyjskich, która planowała swoją działalność w Polsce.

Na zlecenie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu  przygotowaliśmy bazę danych polskich przedsiębiorstw. UAM zajmuje miejsce w czołówce polskich uniwersytetów. Na 75 kierunkach studiuje prawie 30 000 studentów. 

Dziękujemy za zaufanie naszych klientów. Obdarzyliśmy zaufaniem markę HYUNDAI, z której korzysta nasza flota.

Czy wiesz, że wspieramy rozwój polskiej przedsiębiorczości? Jeżeli rozpoczynasz lub planujesz działalność gospodarczą, skorzystaj z naszej pomocy w dotarciu do pierwszych klientów. Zaoferujemy Ci coś szczególnego.

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image